Fluxbox teme

Teme koje se tiču podešavanja i zanimljivosti u vezi desktop okruženja

Moderator: Urednik


Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 3567
Joined: 01 Apr 2012, 13:50
Location: Mlečni put
It’s my birthday

Post Napisano: 08 Oct 2014, 13:49


Od skoro sam se potpuno prebacio na fluxbox a na računaru imam još i dwm iako ne znam baš šta će mi kad ga ne koristim. Sva ostala okruženja koja su došla uz Slack i koja sam koristio - obrisao sam :)

Tema za fluxbox ima dosta i lako se nalaze a uz jako malo truda se lako i modifikuju. Tako sam i ja odradio prvu modifikaciju Orange-Black teme autora koji se potpisuje kao endel (endel@tlen.pl) i tema je još iz 2007. godine. Moja modifikacija je u svetlijem tonu i postavljam je ovde za ljubitelje fluxboxa da je testiraju a i koriste :)

Možda uskoro napravim i neku sopstvenu temu, da ne bude nečija modifikacija ;)
preview.png
stereo.tar.gz
P.S. boja pozadine xterm-a nema veze sa temom :)

:beer:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Use the source, Luke
SSZ irc kanal
Spread the Word, “CHOOSE SLACK! and Don’t look back.”



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 46
Joined: 30 Jun 2014, 19:04

Post Napisano: 11 Oct 2014, 05:52


Stereo, ti si rodjen u fluxbox okruzenju... :D Odlicno se slazete, svaka cast. ;P
Where there is a shell, there is a way.~UNIX


Who is online

Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 2 guests