Neke moje slicice radjene u slobodno vreme

Grafika, DTP, CAD i dizajn

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 235
Joined: 18 Jan 2012, 03:15

Post Napisano: 27 Sep 2012, 22:54


Evo za pocetak nesto ovako
city.jpg
andjeo.jpg
Erotica.jpg
Speed.jpg
Eleanor.jpg
Ovo sam cini mi se radio za konkurs povodom redizajna sajta i loga na benchmark forumu i na kraju nisam njega ni poslao nego neki drugi sa nekim tech tigrovima, ali ne mogu sada da ga nadjem. U svakom slucaju totalno sam bio omasio temu, svi su pravili clean wallpaper-e (bar ono sto sam ja video) urade neki lep "benchmark" text efekat na cistoj pozadini i to je to. Takav wall je i pobedio, bilo je bas lepih text efekata. Ja naucnik izmisljao toplu vodu, skidanje stare odece itd. :grin:
benchmark.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 28 Sep 2012, 10:19


Majstor. :)
zeljko f wrote:nego neki drugi sa nekim tech tigrovima, ali ne mogu sada da ga nadjem.
Mislim da se prisećam toga. :D



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline

Posts: 441
Joined: 11 Jan 2012, 23:04
Location: Ratkovo, Srbija

Post Napisano: 28 Sep 2012, 14:55


Свака част, мајстор нема шта. :)



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 235
Joined: 18 Jan 2012, 03:15

Post Napisano: 28 Sep 2012, 19:15


Hvala :beer: .

Evo par nekih amblema ("logotipa"), ne znam ni sam kako bi ih nazvao. To sam radio pretezno nekim mladjim clanovima po forumima, onako iz zadovoljstva brzopotezno, prvo sto mi je palo na pamet.
Zmajsoft.png
shoneee.png
Na ovom gif-u ima vrlo malo odsjaja prilikom rotacije, skoro neprimetno. Tu je trebalo biti mnogo vise odsjaja i efekat bi bio mnogo lepsi. Ali jbg. klinci nestrpljivi, a ja u zurbi ne vidim sve pa ispadne kako ispadne :grin:
Cyber kiboa rotate.gif
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 235
Joined: 18 Jan 2012, 03:15

Post Napisano: 31 Dec 2012, 16:12


Radjeno za jednog prijatelja, dodatak uz novogodisnju cestitku. Inace za obradu koriscena fotografija iz albuma fotografa Spasa Mladenovskog

https://plus.google.com/u/0/photos/1165 ... 9515454546" onclick="window.open(this.href);return false;
123.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.



offline
User avatar

Posts: 6
Joined: 23 Dec 2013, 23:57

Post Napisano: 24 Dec 2013, 10:53


Lepo, nema šta, svaka čast...


Who is online

Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests