Projekti Slackware Srbija zajednice ili vezani za Slackware Srbija zajednicu
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 04 Jan 2012, 14:05
Danas je instaliran Docuwiki. Nalazi se na sledećoj adresi:
http://slackware-srbija.org/wiki/. Wiki neće biti linkovan na portalu dok ne prenesemo tutorijale iz foruma Dokumentacija na njega. Voleo bih da to držimo malo pod velom tajne, dok ne postavimo dovoljno sadržaja.
Trenutno mi se za wiki javio Ivanp84. Čekam da se oglasi i u ovoj temi.
Ostatak ekipe je slobodan da se prijavi za pomoć, ukoliko trenutno imaju vremena.
Edit: Ova tema je postavljena u javni deo. Mislim da je to možda najbolji način da damo ljudimo uvid u neke od planova/ideja koje imamo za bližu budućnost.
-
- Posts: 699
- Joined: 08 May 2007, 12:39
- Location: Banja Luka
Post
Napisano: 04 Jan 2012, 14:59
Na mene možete računati. U toku dana, mada najvjerovatnije večeras, ću staviti ovdje na forum moj prevod AlienBob-ovog multilib uputstva. Čak bi mi više odgovaralo da to odmah prilagodim na wiki.
Što se tiče ostatka dokumentacije - nije mi problem da nešto prebacim od postojećeg, a svakako sam planirao da s vremena na vrijeme nešto napišem.
-
- Posts: 882
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
Post
Napisano: 04 Jan 2012, 15:36
Evo i ja sam tu. Malopre sam završio sve zakasnele obaveze pa mogu više da se posvetim radu ovde

.
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 04 Jan 2012, 23:23
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 12:41
Spetljao sam se malo sa softverom. Ne znam kako da odvojim listu softvera od saveta i trikova za korišćenje istog.

-
- Posts: 124
- Joined: 28 Aug 2008, 15:58
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 19:07
Predlažem da se naprave tematske kategorije, npr. Office, Multimedia, ... a potom da se važniji programi odvoje u posebne kategorije, a pomoćni programi da se za sada tretiraju kao *orphan* stranice, pa kada se nakupe da se definišu nove kategorije.
If you don't care where you are, then you ain't lost.
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 19:11
Ovo je kako to trenutno izgleda:
[attachment=1]
Da li je to ok?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
- Posts: 124
- Joined: 28 Aug 2008, 15:58
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 19:14
Meni deluje OK! Budući da smo wiki tek počeli da popunjavamo, da se nakupi članaka posle ćemo lako promeniti kategorije.
If you don't care where you are, then you ain't lost.
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 19:21
Ok. Dogovoreno.

-
- Posts: 124
- Joined: 28 Aug 2008, 15:58
- Location: Beograd
Post
Napisano: 05 Jan 2012, 19:22
Jedino bi možda trebalo razmotriti da se uvede klasični Wiki izgled strane, ne iz estetskih razloga, već stvar navike.

If you don't care where you are, then you ain't lost.
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests