Prelazak na PhpBB

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 178
Joined: 29 Jan 2012, 18:39
Location: Novi Sad (Beočin)

Post Napisano: 31 Jan 2012, 23:29


Meni ne smeta phpBB, samo sam primetio da "Pogledaj aktivne teme" i ne radi bas :)



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 31 Jan 2012, 23:31


Abraxas wrote:1. Kad se uloguješ iskoči ona poruka da si uspešno ulogovan, a onda moraš da se "iscimaš" da klikneš na link za početnu stranu. Bilo bi lepo da može odma da redirektuje na početnu stranu.
2. Na početnoj strani u koloni 'Poslednji post' stoji samo od koga je, a ne i na kojoj je temi. Praktičnije je ako bi odma moglo da se klikne na tu temu... stvarno ne vidim poentu kliktanja na tog korisnika
3. Da se doda na dnu foruma vidljivih 5-10 zadnjih postova, lakše je tako partiti dešavanja na forumu.
Rešićemo
Abraxas wrote:4. Ovo je sad već stvar navike, ali bolje su mi avatari i podaci na levoj strani (sa leve strane mi je stalno u perifernom vidu i onda lako proverim čiji je post, a pošto mi je vajd skrin monitor treba malo više vremena da zarotiram glavu na desno, a onda kad vratim pogled levo na post ne znam gde sam stao :grin: )
To će zavisi od teme koja bude konačno izabrana.
Abraxas wrote:5. Još sam nešto hteo al zaboravih... a da, da se obriše phpbb i da se instalira smf :evil:
Koliko je sati... Mislim da je otišla baterija... Oh, well... :grin:



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 31 Jan 2012, 23:33


Beretta021 wrote:Meni ne smeta phpBB, samo sam primetio da "Pogledaj aktivne teme" i ne radi bas :)
Već je prijavljeno. Baciću pogled. ;)



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 31 Jan 2012, 23:48


@Bereta21: postoje dva "prikaži neodgovorene postove". U pitanju je greška u srpskom prevodu. Drugi bi trebao da glasi "prikaži nepročitane postove". Drummer je preuzeo pregled prevoda, tako da će to biti uskoro ispravljeno.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 877
Joined: 25 May 2008, 10:44
Location: Valjevo, Srbija

Post Napisano: 01 Feb 2012, 00:01


Abraxas wrote: 2. Na početnoj strani u koloni 'Poslednji post' stoji samo od koga je, a ne i na kojoj je temi. Praktičnije je ako bi odma moglo da se klikne na tu temu... stvarno ne vidim poentu kliktanja na tog korisnika
Zar slicica koja se nalazi pored imena korisnika koji je poslednji napisao poruku u temi ne vodi upravo na tu poruku? Tako je na svakom forumu koji pokrece phpBB...

(ovo sto je zaokruzeno)
Image
Attachments
321.png
321.png (2.14 KiB) Viewed 4748 times



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 204
Joined: 07 Mar 2007, 13:34

Post Napisano: 01 Feb 2012, 01:56


drummer wrote:
Abraxas wrote: 2. Na početnoj strani u koloni 'Poslednji post' stoji samo od koga je, a ne i na kojoj je temi. Praktičnije je ako bi odma moglo da se klikne na tu temu... stvarno ne vidim poentu kliktanja na tog korisnika
Zar slicica koja se nalazi pored imena korisnika koji je poslednji napisao poruku u temi ne vodi upravo na tu poruku? Tako je na svakom forumu koji pokrece phpBB...

(ovo sto je zaokruzeno)
Image
Nisam ni skontao to, previše je veliko :) Ja sam više kontao da bude ime teme u tom delu, kad dolazim na forum lakše to primetim pa ako je promenjeno onda kliknem i pročitam. A ovde mi je sad sve nepregledno i moram da kliknem na sve živo samo da bih video šta je novo (pričam kad sam izlogovan, logujem se samo ako hoću da postujem, a i kad sam ulogovan je nepregledno osim opcije da prikaže nove postove). I recimo meni ne piše ovo 'Danas/Juče' za vreme posta, mada kontam da nema 'Juče', jer novih postova u ovom danu/noći nema, pa ću videti kad postujem ovo da li piše 'Danas'.

Nikad nisam voleo phpbb forume (a srećom nisam ni bio na mnogo njih), uvek su me nekako "žuljali" i po izgledu (bez obzira na temu) i po funkcionalnosti (od strane korisnika), a administratorsku stranu, kao što sam već rekao, nisam ni upoznao, tako da verujem vam na reč da je bolje sa te strane...


EDIT: Ne piše mi 'Danas' samo datum (Sre Feb 01, 2012 1:56 am).



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 01 Feb 2012, 06:44


Bolje? :)



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 321
Joined: 23 Dec 2011, 14:23
Location: Kraljevo

Post Napisano: 01 Feb 2012, 07:45


wow....drasticna promena, mozda bih ja mogao da vam predlozim kombinaciju par tema...
jel su ovo novi smajliji? :police:



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 01 Feb 2012, 08:24


Ma odlično, administraciji SSZ-a, svaka Vam dala... mislim vode. :grin:

Nedostaje još neki smajlić, ali otom potom. ;)
Samo da nije ona učmalo dosadna tema smf-a. :P

I još nešto, ili meni nešto nije kako treba, što je vrlo moguće (juče sam pao na ledu i povredio ručni zglob) :cheesy: ili je Tux stvarno okrenut naopako. :huh:
A možda tako i treba. :cheesy:



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 01 Feb 2012, 09:31


@mpman: smajliji su preuzeti sa SMF-a. ;)

@Brok: hahaha. Pingvinko je namerno naopak. Nisam siguran da li tako treba. Samo mi je delovalo kao dobra fora. :cheesy:

Od smajlija najviše fali pivski. Ali biće i to.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests