Kraj Slackware Srbije - ili novi početak [ipak novi početak]

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde
Locked

Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 22 Dec 2011, 19:01


Btw, dobrodošao. ;)



Povremen korisnik
Povremen korisnik
offline
User avatar

Posts: 28
Joined: 22 Dec 2011, 18:27
Location: Teslić

Post Napisano: 22 Dec 2011, 19:10


Prije svega  hvala na dobrodošlici, a što se tiče slikovne zaštite moja preporuka je svakako reCAPTCHA nije ga teško instalirati na forum i radi posao, ako se odlučite da ga instalirate i ako zapne nije problem pripomoći. :afro:


P.S. može se dodati i Are You Human/Bot
Last edited by 3fko on 22 Dec 2011, 19:14, edited 1 time in total.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 22 Dec 2011, 19:25


Razmišljao sam o recaptchi, ali za sada je Broker našao rešenje. :) Videćemo koliko će biti efikasno.



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 23 Dec 2011, 00:28


Poz,
Evo ovaj kanal [zapostavljeni] na irc.freenode.org sam regovao. Dovlacim ljude - divno.

Pa kako bude trebalo , moglo rado bih ucestvovao u projektima (ali da ne ocekujete cuda).
Pozdrav iz Sarajeva



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 23 Dec 2011, 00:42


Prvo dobrodošao. :)

A zatim jedno pitanje: misliš na #slackwaresrbija? Ništa te nisam shvatio. Pospan sam pa mi je tok misli malo zbrkan. :)



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 23 Dec 2011, 00:50


klaz wrote: moglo rado bih ucestvovao u projektima (ali da ne ocekujete cuda).
Još uvek nismo krenuli u ništa konkretnije. :) Trenutno se još nalazimo na raskrsnici. Stara ekipa se polako povukla, a došla je nova puna energije i ideja. Sad treba polako postaviti stvari na svoje noge pa ćemo tada krenuti i sa projektima. ;)



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 23 Dec 2011, 00:54


bocke wrote: Prvo dobrodošao. :)

A zatim jedno pitanje: misliš na #slackwaresrbija? Ništa te nisam shvatio. Pospan sam pa mi je tok misli malo zbrkan. :)
Da. posto sam vecinu vremena tamo , pa reko ajd da dignem chan. Ako bude neko trebao BNC javite mi imam neka rijesenja. (pvt) il na irc-u.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 23 Dec 2011, 01:08


Hvala. Pričaćemo. :) 



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 23 Dec 2011, 02:26


klaz wrote:
bocke wrote: Prvo dobrodošao. :)

A zatim jedno pitanje: misliš na #slackwaresrbija? Ništa te nisam shvatio. Pospan sam pa mi je tok misli malo zbrkan. :)
Da. posto sam vecinu vremena tamo , pa reko ajd da dignem chan. Ako bude neko trebao BNC javite mi imam neka rijesenja. (pvt) il na irc-u.

##slackware-srbija , moja greska.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 23 Dec 2011, 10:21


@klaz: imaš PP.

@all: verovatno ste primetili da nam se u admin ekipi pridružio drummer. Prvobitno je bio dogovor da nam pomogne samo sa Joomlom (čovek ima jako mnogo iskustva), ali s obzirom da se dugo znamo sa MyCity foruma, mislili smo da je dobro da ga uputimo u to šta se radi na forumu. Čovek je izrazio želju da aktivno učestvuje u popularizaciji i razvoj zajednice i tu želju smo ispoštovali.

Što se tiče starijih članova ekipe, zamolio bih da mi se jave na PP sa konkretnim znanjima i iskustvima koje imaju (administracija servera, programiranje, rad na FOSS projektima), procenom koliko otprilike vremena možete da posvetite Slackware Srbiji i da li biste hteli da se aktivirate na pisanju tutorijala (ako ne, možete predložiti neki drugi vid doprinosa). Ove informacije ostaju među nama. Po vašoj želji, to može ostati i samo između mene i vas. U suprotnom biće podeljeno sa ostatkom uređivačkog tima. Takođe možete izraziti i želju za učešćem u uređivanju foruma (mod pozicija) ili izraziti nezadovoljstvo sa trenutnom situacijom u zajednici.

Hvala na strpljenju i poverenju koje ste nam ukazali u ovih nekoliko dana. :)


Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests