Kraj Slackware Srbije - ili novi početak [ipak novi početak]

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde
Locked

Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 100
Joined: 04 Jun 2010, 06:28

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:10


hvala ivanp84 na odgovoru.

stvar mi je jasna, slazem se u vezi multilib-a.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 124
Joined: 28 Aug 2008, 15:58
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:13


Peter, poslednje što je ovom topic-u potrebno je hejter. Iz aviona se vidi da je Andersen pokušao da unese malo šale u prilično ozbiljnu temu, a ne da bukvalno ljude proglasi materijalom. Naravno da ne moraš da budeš blizak, ali je nužno da postoji normalna, opuštena komunikacija jer je duh linux -a upravo to 'just for fun' :) Bilo bi lepo ukoliko bi pokušao da ostvariš privatne kontakte putem pp -a sa ostalim članovima foruma, umesto što citiraš i dodaješ nove postove koji su dobrim delom off-topic teme KRAJ SLACKWARE SRBIJE - ILI NOVI POČETAK.
If you don't care where you are, then you ain't lost.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 100
Joined: 04 Jun 2010, 06:28

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:18


ivanp84,

Ja zaista nemam namere da budem negativan, niti smatram da sam bio negativan, niti smatram da je andersen hejter ili bilo ko drugi. :)



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 124
Joined: 28 Aug 2008, 15:58
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:21


Da dodam da ni ja ne poznajem lično nijednog člana foruma, osim Mlađe koga nešto bolje poznajem u sajber prostoru jer smo prijatelji na FB-u.
Međutim, otkad je došao pomenuti mejl o kraju foruma pokušavam da ostvarim kontakt sa što više ljudi iz zajednice, jer sam rešio da u skladu sa mogućnostima pomognem da forum opstane. Ono što prati Slack zajednicu od prvih dana je svojevrsna cyberpunk kultura, počev od Patovog izbora 'Bob' Dobbs -a i njegovog pajpa za amblem slack -a. Zato je bitno da taj nivo anarhizma postoji i na domaćem forumu. Ništa lično, već samo u skladu sa našim Slack -om. :)
If you don't care where you are, then you ain't lost.



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 252
Joined: 09 Feb 2007, 17:11

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:22


p wrote:
Andersen wrote: tako da bih predlozio da se ogranicimo na ljude koji su od ranije korisnici ovog foruma, da ne kazem "proveren materijal".
ne svidja mi se tvoj stav i da dodam, ljudi nisu "materijal".
Valjda sam zato i stavio to "materijal" pod navodnike.
p wrote: Ako hoces nekome da pomognes ne moras nuzno da mu budes blizak,
te isto tako, kada ti bude trebala pomoc, dobices je od nekoga nepoznatog, neocekivano.
Ja ne znam, ni jednog od Vas - clanova ovog foruma.
Poznat mi je samo entuzijazam koji mi pruza ova linux distribucija.

Pozdrav,
Peter

Ako saradjujem sa nekim, zelim da znam ko je u pitanju, mislim da je to posteno. I to je bas zbog toga da se ne bi doslo u poziciju da u timu imamo nekog ko ce stalno da hejtuje, minira dogovore ili namece svoje misljenje bez mogucnosti za kompromis. Stvar je valjda sasvim jasna.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 100
Joined: 04 Jun 2010, 06:28

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:37


Slazem se sa Vama andersen.
no jedino mi se ne svidja Vas stav.

Radi se o tome da jos nista nije dogovoreno kako ce biti, a Vi vec predlazete ko bi trebalo da bude u timu.
Stvar je jelte, kontradiktorna povrh svega, iz razloga sto su stari clanovi neredovni posetioci, tu ukljucujem prvo sebe licno.


Ja ne vidim nikakav hejt ili mrznju u mom postu ili bilo kom drugom,
vidim samo nelogicnosti i rad sam da cujem ako neko ima nesto mene da ispravi u mom zapazanju.

hvala



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 17:39


Možemo i da se virtuelno upoznamo u sajber prostoru da bi lakše komunicirali, to je barem lako. :)
Skype nalog: broker53
Web sajt sam naveo
FB profil: http://www.facebook.com/profile.php?id=778875138
Twiter profil: http://twitter.com/#!/Broker824
Google + profil: https://plus.google.com/116411233521009 ... osts?hl=sr
YT profil: http://www.youtube.com/user/Broker824?feature=guide



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 18:10


Dobili smo ponudu od Pece sa MyCity-a, besplatno hostovanje na njegove servere, kao besplatan domen.
Pogledajte temu na MC-u.
Peca MyCity wrote:moze da se hostuje na nasim serverima, pokricemo i troskove domena.
ima li ko moze da odrzava sajt? ;]
http://www.mycity.rs/Linux/Bocketu-Drum ... ml#1251437

Svi koji su se javili, a nadam se još većem odazivu su "teški" Lineri i daće sve od sebe da ova zajednica opstane.
Last edited by Brok on 10 Dec 2011, 18:10, edited 1 time in total.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 18:31


Eto, to smo sredili. :) Sad se ceka samo Mladenov odgovor. ;)



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 717
Joined: 23 Aug 2006, 22:09
Location: Šabac
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2011, 18:42


Ja nemam ništa protiv, sve sam već naveo, hosting i domen ističu 5. januara, ceo portal je 142 MB velik, mesečni badwidth mi ovde imamo 10 GB, ali se nikada više od 10% nije iskoristilo, koliko pamtim. Ako planirati da prebacite sve ovo na drugi hosting, ništa protiv nemam, samo recite šta biste da radite. Hoćete li da nekom od vas pošaljem SMF bazu, a vi tamo da instalirate joomlu i SMF od nule, pa da mergeujete ovu moju bazu, ili da kopirate tamo sve ovo (što ne bih preporučio, jer sam ja neke stvari koje su nas zezale i nisu radile menjao, pa da vas ne zeza tamo ako idete od nule). A bazu mogu da vam okačim i ovde na temi kao attachment, u njoj je sve što imamo na SMF forumu, oko megabajta je velika.
Last edited by Anonymous on 10 Dec 2011, 18:43, edited 1 time in total.
Image


Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests