i3
Moderator: Urednik
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Ja više gotivim klasični režim od single režima.
Fleksibilniji jee i ostavlja više prostora za rad. 
-
Stalni članoffline - Posts: 46
- Joined: 30 Jun 2014, 19:04
Ok to, ali na tilingu i nije bas prijatno. 
Where there is a shell, there is a way.~UNIX
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests