Nekome vreme teče... i tetkestereo wrote:ala vreme leti... a nekad i zimi
Promene u vrhu... [aprilili]
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 441
- Joined: 11 Jan 2012, 23:04
- Location: Ratkovo, Srbija
-
Poznata ličnostoffline
- Posts: 147
- Joined: 31 Mar 2006, 21:36
- Location: Loznica
Ko što reče jedan poznati IT kolumnista kod nas "Windows 8 pločice za kupatilo" 
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
U stvari, ovde je Windows 8.1 - verzija Windowsa 8 sa pridodatim "start dugmetom". Kako su reklamirali ovo dodavanje čovek bi pomislio da je 8.1 objavljen samo zbog toga. 
Inače, kad je mogao Linus, možemo i mi.
P.S. Travanjinjinji!
Inače, kad je mogao Linus, možemo i mi.
P.S. Travanjinjinji!
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 1053
- Joined: 18 Feb 2012, 15:14
- Location: Despotovac
Људи, касно се укључујем, тек стигао с' посла.
Слике су изузетне...
Свака част... \o/
Слике су изузетне...
Свака част... \o/
-
Administratoroffline
- Posts: 3567
- Joined: 01 Apr 2012, 13:50
- Location: Mlečni put
Kad smo već kod prvog aprila, za one koji nisu videli na G+...
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
offline - Posts: 8
- Joined: 25 May 2012, 23:11
E sta fali prozorima samo next, next jos su i sareni. Nema kompajliranja nema zavisnosti a cak su na osmici kad ti se desi BSD dodali i bas lep smajli.
-
Administratoroffline
- Posts: 3567
- Joined: 01 Apr 2012, 13:50
- Location: Mlečni put
Fale joj korisnici 
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Start menu.bofi wrote:E sta fali prozorima...
-
Administratoroffline
- Posts: 882
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
Ja na mojim prozorima imam start menu 
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot], OpenAI [Bot] and 0 guests
