Treba mi pomoc oko podkategorija apache web servera, virtuelni hostovi:
Napraviti konfiguraciju za Apache Web Server koja će omogućiti hostovanje više prezentacija na Name based virtuelnim hostovima, gde će svaki virtuelni host imati svoj osnovni direktorijum u /home direktorijumu fajl sistema, i poddirektorijume:
html (direktorijum za sadržaj prezentacije)
logs (direktorijum za log fajlove)
cgi-bin (direktorijum za CGI skripte)
Pomoc Apache Web Server
Moderator: Urednik
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Baci pogled ovde:
http://www.cyberciti.biz/faq/apache-nam ... t-example/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za više detalja pogledaj zvaničnu dokumentaciju:
http://httpd.apache.org/docs/2.4/vhosts/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za dinamičko kreiranje virtualnih hostova pogledaj ovde:
https://httpd.apache.org/docs/2.4/vhosts/mass.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i ovde:
http://serverfault.com/questions/441421 ... st-logging" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.cyberciti.biz/faq/apache-nam ... t-example/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za više detalja pogledaj zvaničnu dokumentaciju:
http://httpd.apache.org/docs/2.4/vhosts/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za dinamičko kreiranje virtualnih hostova pogledaj ovde:
https://httpd.apache.org/docs/2.4/vhosts/mass.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i ovde:
http://serverfault.com/questions/441421 ... st-logging" onclick="window.open(this.href);return false;
-
offline - Posts: 7
- Joined: 17 May 2013, 20:33
Da li moze neko da mi napise kako ide tacno, u tekstualnoj formi
-
Administratoroffline
- Posts: 1684
- Joined: 07 Jun 2012, 18:01
- Location: Najlipši grad na svitu :)
teško da će netko ići raditi tvoj seminarski rad...
Udruga SOK - službena stranica
Spreman sam umrijeti časno, ali ako nečasno, onda ništa
Spreman sam umrijeti časno, ali ako nečasno, onda ništa
-
offline - Posts: 7
- Joined: 17 May 2013, 20:33
Nije seminarski, jedno pitanje, uvek se nadje neko ko ce pomoci,
-
offline - Posts: 1
- Joined: 25 Nov 2013, 09:00
Mozez pokusati sa Webmin ili ISPConfig, pa preko browser-a raditi konfiguraciju na serveru, ali kao sto kolega prethodno rece, tesko da ce ko raditi tvoj posao
. Srecno
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests