Spread the Slackware...

Ovaj deo je namenjen diskusiji koja nije vezana ni za jednu prethodnu kategoriju, a tiče se Slackware linuxa

Moderator: Urednik

Post Reply

Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 45
Joined: 17 Feb 2007, 18:39
Location: Kragujevac

Post Napisano: 23 Feb 2009, 23:35


Pošto sam siguran da među nama još uvek ima dial-up korisnika kojima instalacija/upgrade ili reinstalacija Slackware-a (s razlogom) predstavlja problem, pozivam sve koji koriste neki drugi oblik konekcije (ADSL, SBB, Wireless, etc...) da se ovde "deklarišu" i pomognu "kolegama"...

Da pojednostavim... Ja trenutno koristim PTT ADSL -> 2Mb/s i Slackware-current koji "osvežavam" svakog ponedeljka (ukoliko ima upgrade-a) i ne predstavlja mi problem da svakom članu na njegov zahtev (čitaj: kako se dogovorimo) pošaljem DVD sa svim "novinama"...   

Spread the Slackware... because Simplicity is Divine...
Last edited by vladinux on 24 Feb 2009, 00:15, edited 1 time in total.
One OS to rule them all, one OS to find them...
One OS to call them all, and in salvation bind them...
In the bright land of Linux, where the hackers play...



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 24 Feb 2009, 10:38


Ja ne znam bas da kolko ljudi jos korsiti current, al bi se moglo izvest to sto rade na svakom forumu. Share it. Napisemo mesto i npr email adresu pa ako neko iz blizine treba, nek da se javi pa ostalo po dogovoru. Ja imam wireless i cesto kupim flate, tako da mogu se pridruziti.



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 45
Joined: 17 Feb 2007, 18:39
Location: Kragujevac

Post Napisano: 24 Feb 2009, 20:48


Moderatori... :rolleyes: prihvata li se Tux-ov predlog? Meni ne predstavlja problem da prepravim skriptu i zajedno sa current upgrade-ujem i stable granu...

P.S. Ovaj post pišem sa poslovnog računara gde moram da koristim Gnjindojs...  :-/
One OS to rule them all, one OS to find them...
One OS to call them all, and in salvation bind them...
In the bright land of Linux, where the hackers play...



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 717
Joined: 23 Aug 2006, 22:09
Location: Šabac
Contact:

Post Napisano: 24 Feb 2009, 21:37


Naravno, podržavamo  :)
Image



offline

Post Napisano: 24 Feb 2009, 22:40


Iskreno fina zamisao, podrzavam u potpunosti, ja sam tako ranije nabavljao sto install dvd slack-a, sto pakete.
Ali sad postoji jedan problem, slack vise ne koristim, pa update nemam, imao sam nesto pakete, ali na zalost sam to poskidao.
I dalje imam install cd/dvd-ove sve zavisi od verzije, i ako nekom zatreba moze da se dobije, verovatno cu u buducnosti skidati i nove verzije, pa i za to nece biti problema.
Mada ako treba neki paket ili paketi, ma moze i to da se sredi, samo ne obecavam odmah, vreme je veliki problem kod mene, ali je moguc svaki dogovor.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 24 Feb 2009, 22:57


E super onda, napravite poseban deo ili samo dodajte novu temu, pa mozemo krenuti :)


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests