notebook sony vaio

Potrebna vam je pomoć pri instalaciji? U ovom forumu možete postavljati pitanja.

Moderator: Urednik


Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 176
Joined: 07 Sep 2013, 18:13
Location: Novi Sad

Post Napisano: 08 Mar 2014, 20:40


@mladenvaio ne razumem te bas najbolje... Kako od kojih linux-a, pa imas amo jedan .iso file? A ako mislis koju verziju to je slackware 14.1 32-bit .
Rekao ti je gore neko bio koju verziju ja msm ...
Btw preko mirrora je i mene zbunjivalo evo link za torrent to je najlakse, bar meni :)
http://www.slackware.com/torrents/slack ... vd.torrent" onclick="window.open(this.href);return false; Nadam se da znas da koristis torrent client :)
The quieter you become the more you are able to hear.



offline

Posts: 7
Joined: 08 Mar 2014, 15:22

Post Napisano: 08 Mar 2014, 21:13


snaso sam se nekako , izadje rboot sta dalje



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 176
Joined: 07 Sep 2013, 18:13
Location: Novi Sad

Post Napisano: 08 Mar 2014, 21:41


Ja ne bih da te sputavam ali imas li ti nekog Linux iskustva? Da ne bude ja ti pomazem(posto vidim niko drugi nije online trenutno) a posle bad63r kriv za sve jer si ti nesto zeznuo-tipa izbrisao neke bitne fajlove itd? Znas li ti pravljenje particija na slackware-u i generalno sta ti oces? To ja samo pitam ovako da vidim da mozes da se snadjes da ne bude posle da ja nesto nisam napomenuo i tako to...

EDIT: Generalno da ja puno ne pametujem ovde imas celu instalaciju objasnjeno ... viewtopic.php?f=38&t=1028 Samo da znas cim instaliras Slackware ti neces odma imati internet ako je wi-fi.

EDIT2: Evo teme gde sam ja resio wi-fi : viewtopic.php?f=7&t=2015&p=20982#p20982

Isti je postupak i za kde i za xfce. Ako si pocetnik samo ova dva okruzenja ti i preporucujem, bar za sada...
The quieter you become the more you are able to hear.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 11 Mar 2014, 13:10


Nisam pratio temu ispočetka. Mislim da je drummer u nekoj temi objasnio instalaciju putem USB diska. S obzirom da kažeš da si se snašao, pretpostavljam da je instalacija bila uspešna.

"Šta dalje?" je malo preširoko pitanje. Uopšten odgovor bi bio da pogledaš sledeće linkove (na srpskom):



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 11 Mar 2014, 15:07


Evo teme gde je Drummer opisao kako instalirati sa USB stick-a.
viewtopic.php?f=38&t=1289" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo ovo uputsvo je pisano za 13.37 ili 14.0 Slakver gde prilikom odabira odakle će sistem biti instaliran nije bila stavka USB stick, koja sada postoji na instalu Slakvera 14.1, samo teba ići na stavku 2. Evo prikaza ovde
viewtopic.php?p=19674#p19674" onclick="window.open(this.href);return false;


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests