Gomila problema

Potrebna vam je pomoć pri instalaciji? U ovom forumu možete postavljati pitanja.

Moderator: Urednik


Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 3451
Joined: 01 Apr 2012, 13:50
Location: Mlečni put

Post Napisano: 09 Dec 2013, 13:21


Kolege, imajte razumevanja prema početnicima. Svi smo nekad razmišljali isto i pokušali da prenesemo navike sa drugih distribucija na Slackware. Ništa novo i strašno.

Ako bude pratio uputstva sa foruma naučiće mnogo i biće nagrađen stabilnim sistemom, kao što svi znamo. Ako i ne bude pratio sva uputstva bar će naučiti da instalira Slackware :D

Korisno kako god okreneš ;)
Use the source, Luke
SSZ irc kanal
Spread the Word, “CHOOSE SLACK! and Don’t look back.”



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 425
Joined: 25 Mar 2012, 20:01

Post Napisano: 09 Dec 2013, 16:06


Jbg i ja sam, kao vatreni Debijanovac, odmah nakon instalacije sredio sudo. :) Na Sleku nije ni potreban, potpuno drugačiji fazon ali navike su čudo.



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 362
Joined: 15 Jul 2007, 03:58
Location: Beograd

Post Napisano: 09 Dec 2013, 16:55


navike su č(S)udo :grin:
Ako mislis pobjediti, ne smijes izgubiti!



offline

Posts: 9
Joined: 02 Dec 2013, 11:07

Post Napisano: 10 Dec 2013, 22:10


Hvala svima na trudu. Moram da idem sporo, sta cu.
@Shicy
Hvala na savetu. Morao sam jos malo da procackam oko same instalacije (instalirao sam Flash Player xD) ali sam uspeo nekako.

@DraxNS
Slackware mi je prvi Linux OS s kojim se srecem i shvatam da mi to nije bio najbolji izbor za pocetak al' kad je bal, nek je na vodi. :grin: Graficki tekstualni editor sam hteo da koristim jer se jos ne snalazim najbolje po konzoli a ne bih nesto bitno da poremetim, a sudo/su su jedine komande koje trenutno znam (i bar delimicno shvatam ali ocigledno nedovoljno).

Polako, ljudi, prvi korak sam nacinio tom instalacijom flash-a. :D

Cim budem imao vremena, bacam se na ostale stvari pa se javljam kad naletim na problem. :)
Pozdrav!



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 10 Dec 2013, 23:17


@reaponja
Ovo je velika sreća što ti je prva distribucija Slekver. Samo budi istrajan, i ako zaškripi, slobodno postavi pitanje.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests