TV (time) ???

Ukoliko imate problema sa instalacijom ili korišćenjem nekog programa, ovo je pravo mesto za vaše pitanje.

Moderators: Slackmuz, Urednik

Post Reply

offline

Post Napisano: 19 Feb 2009, 21:49


Dali je ovo uopshte kopajlerabilno od Slacka 12.0, nesho nece, i to nikako, jeste da je zadnja verzija jos iz 2005, ali sta bi sa reverzibilnom kompatibilnoscu, ne nemojte mi pominjati XawTv, ruzniji interface nisam u zivotu video, a bilo je prvo scim sam se na linuxu u opste i sreo po pitanju TV-a

Postoji i onaj program za Te sVrhe koji trazi poznavanje sql-a, samo se ne mogu setiti kako se zove ?



offline

Post Napisano: 24 Feb 2009, 14:14


Skinuh sa slacky.eu tvtime-1.0.2, probao prvo kompajliranje iz sourcea, ali ne htede, a undainstallpkg-ovah gotov .tgz, stvarno zvezebe, kad li ce samo stici na red setup.tgz ?



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 24 Feb 2009, 14:43


Ovo si skinuo? Ja sam instalirao bez probleme i pokrenuo je bez ikakvih probleme.
Pise neki error ili nesto?



offline

Post Napisano: 24 Feb 2009, 22:30


Da bas taj, ali nisam mu bio zbudzio karticu, a i instalirao sam ga preko ssh, pa mi je bilo glupo da probavam, mislim da radi bez problema, ali mi nikako ne ide u glavu kako su ga oni prekompajlirali, kad iz onog sourcea koji je odmah uz njega nece da se konjpajlira, no nema veze za sad, bitno da bure drzi vodu ;)



offline

Post Napisano: 24 Feb 2009, 22:35


Ja sam ranije koristio i to isto bilo mnogo problema oko kompajliranja, i na kraju radilo je nekako, posle sam skidao i gotove pakete, inace koristio sam TvTime, XawTV, XdTV (oko ovog zadnjeg nisam sigran za ime, ali interfejs je nesto kao XawTv), inace probao sam ranije i KDETV ali sam se mucio i jedva na kraju uspeo da dovucem sliku u njega. Dok za radio mi je omiljeni bio GQradio.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests