Korisnik "branko"?

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 699
Joined: 08 May 2007, 12:39
Location: Banja Luka

Post Napisano: 27 Dec 2011, 00:41


Baš mi je drago da ste uspjeli stupiti u kontakt sa njim. Hvala vam, momci!  :beer:

Iskreno se nadam da Branko neće samo pratiti, već da će nam se i pridužiti u skorije vrijeme.

Eto, ako čitaš, pozdrav i očekujemo te. ;)



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 147
Joined: 31 Mar 2006, 21:36
Location: Loznica

Post Napisano: 27 Dec 2011, 11:59


Evo i ja da se oglasim, obavestio me Mladen, sa njim sam u kontaktu povremeno  :)
Linux jesam batalio (nisam ga koristio vise od godinu dana, doduse poteram ga povremeno preko virtuelne masine) presao sam na Windows, doduse nisam o tome pravio javna obavestenja, pravio drame i patetisanja kao sto su neki radili na Linuxo  :grin:
Jednostavno prosla me ta faza tweakovanja, eskperimentisanja zelje da se proba nesto novo plus sve one linux aplikacije postoje i u verzijama za Windows, koristim mahom freeware ili open-source aplikacije kao i na Linux-u i jos uvek zagovaram njihovu upotrebu, a dosta pratim i mobilnu scenu pogotovu situaciju oko Androida i drugi linux resenja, a znate vec da je to sada u zenitu paznje kako se kaze
Valjda godine, a i posao pride pa su se interesovanja promenila  :)
Znam da je bilo promena na portalu, dolazio sam ja s vremena na vreme neulogovan da vidim sta se desava kao i na linuxo
Iskreno mislim da i ne bih bio bas dobar "animator" jer kao sto rekoh, prilicno sam ispao iz te price, slabo skroz pratim vesti o linux distribucijama i novitetima, a Slackware tek nisam koristio bas dugo vremena
Ako je za utehu, nije ni na ostalim forumima (sto linux tipa, sto ostalih) bolje - jednostavno forum je izgubio poentu kao vid internet zajednice, kada se sve preselilo na aktuelne socijalne mreze i blogove
Plus sada je tu i allmighty Google, gde moze prakticno da se nadje sve
Sta da se radi, vremena se menjaju, a sa njima ljudi i internet  :)



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 100
Joined: 04 Jun 2010, 06:28

Post Napisano: 27 Dec 2011, 16:45


@bocke @drummer
Da, ja sam pupit na freenode.net-u  :014:



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 28 Dec 2011, 06:46


oi ! pupit :D

ja sam ono zlo od covjeka. c1a z



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 28 Dec 2011, 06:49


Mladen Isaković wrote: Što se moon-beam_rider-a tiče, sa njim sam u kontaktu manje-više, on je pre mene digao ruke od linuxa niti ga linux više zanima, koristi win 7 koliko znam, i bavi se drugim stvarima, profesor je u nekoj školi, ako se ne varam, predaje istoriju. Mogu da mu javim da vam treba, ako vam zaista treba, ali čisto sumnjam da će se prihvatiti neke funkcije ili zadatka ovde, jer je mnogo dobar sa mnom, a slack srbiju i linux je napustio odavno.
ove rijeci pogadjaju :D

Al nemojte tako i win 7 je Os ...


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests