Predlog za novu temu

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 12 Jan 2012, 11:13


Samo da ne bude ova default tema, nekako smo "unificirani" sa morem ostalih foruma, a Slack Srbija zajednica je ipak nesto posebno i nesvakidasnje. ;)



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 204
Joined: 07 Mar 2007, 13:34

Post Napisano: 12 Jan 2012, 16:20


Treba naći "dinamičku" temu, onu koja se prilagođava prema rezoluciji (kao što je ova sad), a ove dve su više prilagođene za good old 1024x768. Znam da su teme za Joomlu razvrstane i u te dve kategorije.. Ili je to kod SMF-a stvar opcije? Davno beše kad sam čačkao SMF i Joomlu...
Hard work may not kill you, but why take the chance?



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 204
Joined: 07 Mar 2007, 13:34

Post Napisano: 12 Jan 2012, 17:00


Malo sam ronjao po temama i evo nekih predloga (gledao sam da vuku na plavo i da budu svetlije)

Eazy Blue
BlueSea
Blue N White
Masmavi V3 By Hüsami
Blue Slate
Amazing
Blue

A ima ih vala još.
Jedino što niisam obraćao pažnju na verziju, možda neke neće odgovarati po tom pitanju.
Hard work may not kill you, but why take the chance?



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 12 Jan 2012, 17:28


Bacio sam pogled. Neke od njih mi se baš sviđaju. Pokušaću da ih probam na forumu pa ću baciti screenove. S time da su neke verovatno nekompatibilne sa ovom verzijom SMF-a.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 18 Jan 2012, 05:01


Izdvojio sam poruke o novom logou u posebnu temu. Ovu temu sam izdvojio iz teme "test dizajn".



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 18 Jan 2012, 05:16


Postoji mogućnost i da dobijemo custom dizajn. Pričao sam sa jednim drugarom i nešto je pominjao posle 20-tog. Javiću vam na vreme. Takođe, ovih dana ćemo pričati o upgrade na SMF 2 ili zameni forumskog softvera.

Zamolio bih vas da i dalje postavljate predloge za nove teme. U međuvremenu ćemo postaviti onu koja dobije najviše glasova. Pažljivo pregledajte tuđe predloge ili predložite nove i zatim se izjasnite o onoj koja vam najbolje "leži".


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests