Poklanjam igre za linuks

Računarske igre, emulacija igračkih konzola i sve vezano za igranje na Linuksu.

Moderator: Urednik

Post Reply

Povremen korisnik
Povremen korisnik
offline
User avatar

Posts: 13
Joined: 01 Nov 2017, 03:17
Contact:

Post Napisano: 01 Nov 2017, 18:24


Povodom moje registracije na forum poklanjam dve kopije Guns Of Icarus Online za steam.
Igra je multiplayer only, ima ačivmente, kartice, podršku za kontroler, workshop tako da mogu i modovi da se dodaju i naravno podršku za linuks.

Image

8777J-ZT8QG-I9B7A
87DHY-86ZNM-JLWT9


Bilo bi poželjno ko uzme igre da javi, kako se drugi ne bi zaletali i uzimali kodove koji su već upotrebljeni.
Nije sramota reći, i dati su da ih neko uzme. Hvala svima na razumevanju.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 01 Nov 2017, 21:42


Moje iskustvo je da se ljudi generalno neće registrovati na forum da bi javili da su preuzeli igru. Osim ako imaš sreće i igru je preuzeo neko od redovnih korisnika. Problem sa postavljenjem ključa javno je što nećeš imati feedback ako ga preuzme neko neregistrovan ili neki bot.

Poklanjao sam ranije Steam ključeve nekoliko puta (poslednji put je ovde). Obično višak dobijen u razno raznim kompletima (često Humble Bundle i slični sajtovi). Nekad je to bilo uspešno, a nekad ne. Ponekad se niko ne javi ili, kad sam probao da postavim ključ kao ti, niko ni ne preuzme. Zašto? Ko će ga znati. Ali sam primetio da je veća uspešnost kad napišeš malo o igri i/ili bar postaviš neki Let's Play video sa Youtube-a.

Inače, video sam kad je bio giveaway za Guns of Icarus, ali nisam bio zainteresovan pošto obično ne igram multiplejer igre.



Povremen korisnik
Povremen korisnik
offline
User avatar

Posts: 13
Joined: 01 Nov 2017, 03:17
Contact:

Post Napisano: 01 Nov 2017, 22:59


Hvala za savet. Meni su viškovi pa sam zato ovako postavio ko prvi uzme, misleći da će neki od članova da uzme, možda ćemo sledeći put malo drugaičje, iskustvo čini svoje.
Da u pravu si, to je Humble davao pre neki dan.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 3451
Joined: 01 Apr 2012, 13:50
Location: Mlečni put

Post Napisano: 02 Nov 2017, 19:51


Dobro došao na forum :)

Nisam ni ja ljubitelj online multiplayer igara ali pozdravljam potez. Sharing is caring :)
Use the source, Luke
SSZ irc kanal
Spread the Word, “CHOOSE SLACK! and Don’t look back.”



Povremen korisnik
Povremen korisnik
offline
User avatar

Posts: 13
Joined: 01 Nov 2017, 03:17
Contact:

Post Napisano: 03 Nov 2017, 16:19


Hvala. bolje vas našao :)
Uzeče ih sigurno neko.
Biće još igara malo kvalitetnijih onih koji nikad nisu bili free, videću to sa nekim od admina kako i šta, da to ipak damo nekom članu, a ne ovako, to je najmanji problem.
Meni su već na nos izašle, imam ih i previše, a uvek je lepo nekom dati ko nema ili nije u prilici da ih kupi.
Ja umem često na steamu deci koja nemaju primanja i ne mogu da sebi kupe igre, poklonim po neku igru, to je ljudski.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests