Alternativa?

Opšte GNU/Linuks teme nevezane za specifičnu distribuciju. Novosti na stranoj i domaćoj FLOSS sceni.

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 25 Mar 2014, 12:25


Da ne bih više i dalje išao u off, imam u planu da napišem članak, možda za Libre, a možda i za svoj lični blog, manje važno... gde bi izneo šta sve podrazumeva to nepristajanje na sve po svaku cenu... pored ovoga što pominje Uroš postoji još prilično razloga zašto je to jako čvrsto utemeljeno kod mene, a kako stoje stvari, na moju radost, ne samo kod mene.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 53
Joined: 26 Jul 2015, 19:15

Post Napisano: 28 Jul 2015, 18:57


Lepo pitanje. Pošteno, pre svega. Niti je sve crno, niti je sve tako belo. Zanimljivo je da sam se ja prvi put susreo sa slackwerom pre 5-6 godina i to kao moj prvi linux. Tad nisam uspeo da ga podesim. Ali sad sam uspeo. I valjda zbog toga ostajem na slackware. Malo me vukla Arch filozofija podesavanja ali, nesto je krenulo po zlu pa sam odustao od probavanja ove distribucije. A necete verovati Mintu najvise zameram na: imenu, logou, i zelenoj boji. Nekako mi je mrsko da ga gledam. Ali opet sto se tice stabilnosti i zajednice, ipak bih se vratio na njega.
дођох, видех, победих, па сад линукс јашем...



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 3451
Joined: 01 Apr 2012, 13:50
Location: Mlečni put

Post Napisano: 28 Jul 2015, 19:04


Kod mene je to jasno: "i posle Slackware-a — Slackware" :cool:
Use the source, Luke
SSZ irc kanal
Spread the Word, “CHOOSE SLACK! and Don’t look back.”



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline

Posts: 53
Joined: 26 Jul 2015, 19:15

Post Napisano: 28 Jul 2015, 19:06


Ma mene jede pomisao, da se nesto vrti u sistemu a ne treba mi. Kad bih znao okrnjio bih slack i totalno modifikovao, da lici na vanzemaljca :grin:
дођох, видех, победих, па сад линукс јашем...


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests